Vertaling veilingwaarde van Nederlands naar Duits
Wat is veilingwaarde in het Duits?
Hieronder vind je de vertaling van veilingwaarde van NL naar DE.Recente vertalingen van NL naar DE
onomwonden
sensatieroman
ontgoocheling
slagadergezwel
Nederlander
waarschijnlijk
naftaleen
tot staan brengen
paratroepen
openbaar gezag
tuinkabouter
armoedzaaiers
krot
ton
soes
wrakstuk
mokken
hoofdboek
bronzen
smakker
kamerfiets
onderdoorgang
tillen
plezierreisje
ondersneeuwen